Predávané značky:BICYKLE / DEMA 2016

O firme

DEMA Senica a.s. je výrobno – obchodná spoločnosť so sídlom v Senici v západnej časti Slovenska. Spoločnosť vznikla v roku 1991. Veľkoobchodnú činnosť s bicyklami, náhradnými dielami na bicykle a doplnkovým športovým sortimentom firma zahájila v r. 1993 a venuje sa jej viac ako 18 rokov.  

Popri výrobe a distribúcii vlastnej značky bicyklov DEMA a komponentov na bicykle Extend, spoločnosť zastupuje na slovenskom trhu aj mnohé významné značky ako FSA
, GRAVITY, VISION, TOPEAK, MAXXIS,WTB, GIESSEGI, HAYES, JOE´S NO-FLATS, NOVATEC, MET, ETAPE, REMERX, RUBENASIGMA a ďalšie.

Okrem vlastnej činnosti spoločnosť DEMA Senica a.s. firma podporuje mnohé športové a kultúrne akcie, projekty pre deti a mládež a charitatívne projekty. Špeciálnu podporu venuje cyklistickému športu. Organizuje vlastné cyklomaratóny, podporuje a spolupracuje so známymi osobnosťami slovenského športu. Svoje obchodné aktivity pravidelne prezentuje na výstavách na Slovensku, v Českej republike a na medzinárodnej výstave Eurobike vo Friedrichshafene.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

ŠPECIFIKÁCIE DEMA Alloy 6061-T6 Cross SUNTOUR NEX
bežná cena 339,00 eur

naša cena 315,00 eur

skladom
akcia
doprava zdarma


ŠPECIFIKÁCIE DEMA City Alloy 6061-T6 26" SUNTOUR
bežná cena 380,00 eur

naša cena 327,90 eur

skladom
akcia
doprava zdarma


Rám   DEMA Junior 20" Active Hi-Ten Tlmič   -
bežná cena 159,00 eur

naša cena 135,00 eur

skladom
akcia
doprava zdarma

ZDVmNG